Powiatowe sukcesy

W środę 21 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach powiatowych konkursu LITERATURA I DZIECI „KRAJOBRAZY”.

W młodszej grupie wiekowej na frysztackiej scenie zobaczyliśmy aż 23 prezentacje, w starszej - 17, a wśród nich oczywiście nasze koleżanki i koledzy.

Z radością informujemy wszystkich, że uczennica klasy III a Martynka Wójcik zdobyła wyróżnienie w kategorii recytacja, Anita i Martyna Ząbik również otrzymały wyróżnienie w kategorii: piosenka.

Natomiast główne nagrody, a co za tym idzie nominacje do Etapu Wojewódzkiego otrzymali:

- Jakub Szymański uczeń klasy II a w kategorii: recytacja

- zespół wokalno-instrumentalny z klasy II a w składzie: Sebastian Arciszewski, Zuzia Żarek, Ola Wójcik, Karol Twardosz, Dominik Data i Paweł Ślusarczyk w kategorii: piosenka

- Martyna Ząbik uczennica klasy V b w kategorii: praca plastyczna.

Uczniowie ci zaprezentują się 3 grudnia na przeglądzie Finałowym w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.
25.11.2012