Święto Pluszowego Misia w naszym przedszkolu

W naszym przedszkolu już od kilku lat obchodzimy Święto Pluszowego Misia. W dniu 22 listopada wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszakami.

Opowiadały o swoich maskotkach, dzieliły na sylaby i głoskowały nazwy znanych misiów, słuchały bajek o niedźwiadkach, nauczyły się wierszyków i rymowanek o misiach, tańczyły z pluszakami w rytm piosenki „Pluszowe niedźwiadki”, „Jadą, jadą misie", „Pokochaj pluszowego misia".

Odwiedził nas nawet olbrzymi niedźwiadek, który podarował dzieciom obrazki ze swoją podobizną, pomagał dzieciom w malowaniu, wycinaniu i lepieniu z plasteliny, pozował z nami do zdjęć podczas rozmaitych zabaw.

Tak bardzo spodobało mu się w przedszkolu, że obiecał do nas jeszcze wpaść na wiosnę, jak tylko obudzi się ze snu zimowego.
27.11.2012