Dzień Dziecka – Happening czytelniczy

„Jak nie czytam, jak czytam”

Program:
8.00 – 9.00 zdobienie balonów motywami literackimi, malowanie twarzy, wspólne zdjęcie, posiłek

9.15 – przemarsz bajkowym korowodem do Zespołu Parkowo- Dworskiego i Folwarcznego w Wiśniowej

10.00 – 11.30 Happening czytelniczy „Jak nie czytam, jak czytam”, udział w ustanawianiu nowego rekordu masowego czytania w jednym momencie, zabawy w parku

Uczniowie przychodzą do szkoły przebrani za bohaterów literackich, bez podręczników, zabierają ulubioną książkę, koc, poduszkę lub matę piknikową, kanapkę i wodę, kolorowe pisaki do ozdobienia balonów lub farby do malowania twarzy itp.

O 11.30 uczniowie z Jazowej i Tułkowic odjeżdżają autobusami, pozostali są odbierani osobiście z parku przez rodziców, wracają samodzielnie do domu lub wracają do szkoły pod opieką nauczycieli.
31.05.2017