„Zamiast kwiatka – jasełka dla Babci i Dziadka”.

29 stycznia 2015 r. przedszkolaki w barwnym korowodzie udały się do sali gimnastycznej SP, aby przedstawić swym babciom i dziadziom z okazji ich święta piękne jasełka.

Do narodzonego w ubogiej szopce Dzieciątka, którego tuliła Maryja i strzegł św. Józef przybywały zwierzątka, dzieci z różnych stron świata, pasterze, trzej królowie, aniołki. Zawitał także policjant, lekarz, wójt, murarz i nauczyciel. Mali aktorzy w pięknych strojach prezentowali się wyśmienicie i wspaniale odegrali swe role, za co otrzymali od swych babć i dziadziów gromkie brawa.

Swoją obecnością zaszczycił nas pan wójt Marcin Kut, który wspólnie z panią dyrektor Beatą Włodyką złożył drogim babciom i szanownym dziadkom najlepsze życzenia z okazji ich święta i pogratulował im tak wspaniałych wnuków. Dzieci zaś obdarowały babcie i dziadków przygotowanymi laurkami i całuskami.

Jasełka te przedszkolaki zaprezentowały dzień wcześniej również swym starszym kolegom i koleżankom ze SP, dyrekcji i nauczycielom oraz rodzicom.

Było świątecznie.
Było rodzinnie.