Zbierajmy nakrętki dla Marysi!!!

Jestem Marysia i mam 4 latka. Od urodzenia jestem chora na wodogłowie, małogłowie, Zespół Dandy-Walkera, niedorozwój nerwów wzrokowych, astygmatyzm, epilepsje. Pomimo tego jestem bardzo wesołą i uśmiechniętą dziewczynką.

Jedyną szansą i nadzieją dla mnie jest intensywna rehabilitacja.

Moi rodzice dokładają wszelkich starań aby kiedyś w przyszłości moje życie było lepsze. Jednakże rehabilitacja, leczenie, wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne , zakup sprzętu ortopedycznego wiąże się z ogromnymi wydatkami.

W związku z tym, miedzy wieloma innymi akcjami pozyskiwania środków na moje leczenie, w marcu 2012r. rozpoczęliśmy akcję zbierania nakrętek plastikowych po wszelkiego rodzaju płynach, napojach, wodach, sokach, chemii gospodarczej itp.

Jednak sami nie jesteśmy w stanie zebrać takiej ilości aby na moje subkonto wpłynęły jakieś środki. Dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich ludzi dobrego serca i wszystkich tych, którym nie jest obojętny mój los, o zbieranie nakrętek i przekazywanie ich moim rodzicom. Następnie nakrętki zostaną dostarczone firmie Ekopoldex, która na moje subkonto przekaże pieniążki.

W sprawie przekazywania nakrętek prosimy o kontakt pod nr tel. kom. 668148409

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób postanowią mi pomóc z całego serca DZIĘKUJE!!!

Akcja będzie trwać do odwołania.

Ewentualne wpłaty gotówkowe prosimy przekazywać na konto:

Fundacja Złotowianka
ul. Widokowa 1