Jesienne spotkanie piątoklasistów

Minione tygodnie, dzięki swej, bynajmniej, nie jesiennej, lecz iście wiosennej aurze, zachęcały do odpoczynku na świeżym powietrzu. Szczególnie urokliwy o tej porze roku jest park w Wiśniowej, odwiedzany zarówno przez miejscowych, jak również przyjezdnych.

Jego wyjątkowość podziwiali także uczniowie klasy V naszej szkoły, którzy 25 września 2013 r. wspólnie z wychowawczynią oraz chętnymi rodzicami, zorganizowali tam spotkanie klasowe. Rozpoczęło się ono o godz. 10.00 ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, które wszystkim bardzo smakowały. W międzyczasie uczniowie swobodnie korzystali z atrakcji placu zabaw; zachęcili nawet p. Magdę do mini rozgrywek pingpongowych. Duże emocje wzbudziły gry zespołowe: wyścigi z dynią oraz rzeźba pt. „Jesienny stworek”. A na koniec – w nagrodę za zaangażowanie i dobre pomysły – wszyscy otrzymali słodkie upominki.

Było to naprawdę udane przedpołudnie i to nie tylko dzięki przepięknej pogodzie, ale także za sprawą wspaniałych dzieciaków, które – ciesząc się swoją obecnością udowodniły, że potrafią stworzyć zgrany zespół.
05.11.2013