Wyjazd na mecz siatkówki

Uczniowie naszej szkoły już po raz kolejny wybrali się na mecz siatkówki do Rzeszowa. Tym razem nasza ulubiona drużyna Asseco Resovia podejmowała na własnym boisku siatkarzy z Bydgoszczy, którzy w tym sezonie zmienili swoją nazwę na Transfer Bydgoszcz.

Mecz rozpoczął się o godzinie 17.00. Przebudowana drużyna Resovii pokazywała świetne zagrania i akcje. Wszyscy wiemy, że zawodnicy nie są jeszcze ze sobą dobrze zgrani, ale jak widzieliśmy, z każdym kolejnym meczem jest lepiej. Nasi ulubieńcy w pięknym stylu wygrali całe spotkanie za 3 punkty oddając rywalom tylko jednego seta. Cała hala na Podpromiu, zresztą jak zawsze, gorąco kibicowała, a atmosfera udzieliła się również zawodnikom znad Wisłoka.
06.11.2013