Przedszkolaki witają Wiosnę

20 marca 2018 roku w naszym przedszkolu zrobiło się wiosennie i bajkowo. Wszystkie przedszkolaki witały Panią Wiosnę wesołymi zabawami, piosenkami oraz tańcem. W tym roku zabawie towarzyszyły postaci z bajek czeskich – Krecik i Makowa Panienka.
W przedszkolu przygotowania do tego dnia odbywały się wcześniej. Marzec to miesiąc, w którym dzieci poznawały bajki i kulturę Czech, więc na powitanie Wiosny wszyscy chłopcy przebrali się za bohatera bajki o Kreciku, dziewczynki były Makowymi Panienkami. Ogromne emocje wśród maluchów wywołały odwiedziny Krecika i Makowej Panienki , wspólna zabawa oraz rozwiązywanie zagadek o wiośnie. Nie zabrakło konkursów i prac plastycznych o tematyce wiosennej. Dzień upłynął w radosnej atmosferze, a z twarzy dzieci nawet na chwile nie znikał uśmiech.