Wyjazd na mecz naszej halowej reprezentacji piłkarskiej

We wtorek 19 listopada 2013 roku o godzinie 17.00 grupa naszych uczniów, zawodników UKS Wilk mocno dopingowała mecz naszej reprezentacji piłkarskiej.

Wprawdzie nie był to mecz w Poznaniu, ale biorąc pod uwagę poziom tamtego widowiska nie ma, czego żałować.
Mecz piłki nożnej halowej pomiędzy drużynami narodowymi Polski i Białorusi odbył się na Hali Mosiru w Krośnie i stał na dobrym poziomie. Dostarczył nam jako kibicom wielu wrażeń zarówno piłkarskich jak i artystycznych. Wprawdzie Polska pomimo naszego dopingu po zaciętym meczu przegrała z Białorusią 3-5 ale spotkanie do końca trzymało w napięciu. Turniej wygrała reprezentacja Białorusi, Polska zajęła drugie miejsce, Turcja trzecie a czwarte Gibraltar. Po zakończeniu turnieju był czas na zdjęcia z zawodnikami i zbieranie autografów.
22.11.2013