Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej

Pluszowe misie, mniejsze i olbrzymie, zagościły w naszym Przedszkolu

W dniu 25.11.2011r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem - misiem.
Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy, konkursy, quizy. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, zaprezentowały swoich pluszowych przyjaciół oraz tańczyły do piosenek o Misiach. Odwiedził nas również prawdziwy Miś, z którym dzieci wspólnie się bawiły, pozowały do wspólnych zdjęć, chętne przedszkolaki mogły spróbować również „Małe co nieco” Kubusia Puchatka.

W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólne się będziemy uczyć i bawić.
Tekst: D. Król
09.12.2014