Szkolny Dzień Talentu klas - klas I-III

19 lutego 2015 r w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Wiśniowej miał miejsce Szkolny Dzień Talentu. Jest to dzień szczególnie ważny dla naszych uczniów, gdyż nasza szkoła posiada zaszczytny tytuł Szkoły Odkrywców Talentu.

Konkurs ogłoszony został na początku stycznia. Uczniowie klas I – III do 30 stycznia mogli zgłaszać chęć udziału w konkursie. Podczas ferii zimowych był czas na doszlifowanie swoich umiejętności. Do konkursu zgłosiło się 36 uczniów. W czwartek, na Sali gimnastycznej dzieci prezentowały swoje zdolności, talenty umiejętności w różnych kategoriach. Najwięcej, (bo aż 15) było prezentacji plastycznych. Znalazły się też występy taneczne, recytatorskie, sportowe, taneczne, muzyczne, a nawet pokaz układania aż trzech kostek Rubika w bardzo szybkim tempie.

W Jury zasiedli wychowawcy na czele z panią dyrektor Beatą Włodyką. Na widowni popisy swoich kolegów podziwiali wszyscy uczniowie klas młodszych i ich rodzice. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem śledzili zmagania uczestników i mocno ich dopingowali.

W przerwach również publiczność mogła zaprezentować swoje umiejętności startując w licznych konkursach i zabawach. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Przyznano również nagrody.

Główną nagrodę zdobyła Julia Magryś uczennica klasy I a. Julka pokazała swój talent plastyczny. Zaprezentowała, zgromadzone w dwóch segregatorach prace, wykonywane różnymi technikami, zbierane od kilku lat i trzy obrazy malowane na płótnie.

Nagrody zdobyli też:
Zuzanna Bobek – gra na flecie poprzecznym
Aleksandra i Miłosz Salamon – pokaz karate
Miłosz Ząbik – Taniec Hip-hop
Aleksandra Ziarnik – Papierowe kwiaty i taniec

Oprócz tego przyznano 10 wyróżnień.
Cieszymy się, że mamy tak utalentowaną młodzież.
05.03.2015