Przedszkolaki witają wiosnę!

23 marca 2015 roku dzieci z przedszkola przywitały najzieleńszą i najbardziej oczekiwaną porę roku- wiosnę.
Aby uczcić ten radosny dzień grupy przedszkolne przybrały w tym dniu kolory wiosny: czerwony, żółty, zielony i niebieski. Nie zabrakło zabaw, tańców, pląsów, konkursów, a wszystko w towarzystwie wiosennej muzyki i wesołych piosenek. W przedszkolu zrobiło się pięknie, kolorowo i wiosennie.

Aby sprawdzić, czy wiosna przybyła do nas na dobre, przedszkolaki wybrały się na spacer w poszukiwaniu jej oznak. Znalezione ślady wiosny ozdobiły przedszkole, a po powrocie nadszedł czas na wykonanie pięknych rysunków i prac plastycznych.

Dzięki wspaniałej zabawie i przygotowanym ozdobom, z daleka widać, że w naszym przedszkolu zagościła już wiosna!

Przygotowała: Barbara Przystaś-Mulka
30.03.2015