Uroczysta gala rozdania nagród w VI Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym

16 czerwca 2015 roku w hali sportowej naszej szkoły nagrodzeni zostali uczestnicy VI Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Twarz naszej Ziemi- przyroda, kultura, ludzie” pod patronatem honorowym Podkarpackiego Kuratora Oświaty i patronatem medialnym TVP Rzeszów.
Na uroczystość zostali zaproszeni nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie oraz wszyscy ci, którzy brali w nim udział a zamieszkują na terenie gminy Wiśniowa.

Galę zaszczycili swą obecnością jurorzy:
Pan Jacek Szarek- dyrektor TVP Rzeszów- przewodniczący jury,
Pan Marcin Kut- Wójt Gminy Wiśniowa,
Pan Robert Jurasz- fotografik pasjonat,
Pan Jacek Tutak- redaktor TVP Rzeszów.

W obecności wszystkich zaproszonych gości oraz uczniów naszej szkoły zaprezentowany został montaż słowno- muzyczny pt. „ To nasz kraj” w wykonaniu uczniów z klasy Va i Vb oraz ucznia z klasy IVa. Następnie rozdano nagrody, wyróżnienia i dyplomy za udział ufundowane przez: Wójta Gminy Wiśniowa, TVP Rzeszów oraz BS w Strzyżowie.

Na koniec pan Jacek Szarek podzielił się z nami swoją wiedzą na temat fotografowania i przyrody podkarpackiej.
Uroczystość została zrelacjonowana w wiadomościach TVP Rzeszów 19 czerwca 2015 r http://rzeszow.tv...9/twarz-naszej-ziemi

Wszystkim, którzy przybyli na tę uroczystość dziękujemy.

Agnieszka Flaga
23.06.2015