Pasowanie na przedszkolaka

11 października w naszym przedszkolu odbyło się pierwsze bardzo ważne wydarzenie -„Pasowanie na przedszkolaka”. W czasie uroczystości wystąpiły wszystkie grupy przedszkolne, aby zaprezentować się przed licznie zgromadzonymi rodzicami. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, prezentowały umiejętności, które do tej pory zdobyły w przedszkolu.
Był to szczególnie ważny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły w tym roku próg przedszkola. Występując przed publicznością dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą.

Po występie artystycznym przedszkolaki poprosiły Panią Dyrektor, aby dokonała uroczystego pasowania . Dzieci złożyły ślubowanie i przyrzekły, że odtąd będą prawdziwymi zuchami.

Na pamiątkę tego ważnego dnia przedszkolaki otrzymały dyplomy, książeczki oraz piękne, ręcznie wykonane kredki, które okazały się bardzo słodką niespodzianką.

Gratulujemy wszystkim przedszkolakom i życzymy im owocnego i bogatego
w doświadczenia pobytu w naszym przedszkolu.
15.11.2016