Szkolny konkurs „Mam Talent” 2017

24 maja w naszej szkole odbył się szkolny konkursu „Mam Talent” dla klas I-III. I chociaż nie zasypała nas lawina zgłoszeń, ostatecznie wystąpiło 41 uczestników w 6 kategoriach: plastyka, muzyka, taniec, sport, recytacja oraz konstruktorstwo lego.
Szkolny konkurs prowadziła pani Ewa Nowak i Teresa Ziarnik wraz z asystentami: Julią Magryś, Klaudią Petka, Miłoszem Ząbikiem i Sebastianem Żarkiem. Występy artystów oceniało jury w składzie: Pani wice-dyrektor Małgorzata Tęcza, Elżbieta Tęczar, Karolina Jamrogowicz oraz uczniowie z klasy III: Weronika Ziemba i Adrian Gorząd.
Wszyscy występujący stworzyli radosną i pełną wzruszeń atmosferę. Wspaniała publiczność dopingowała i wspierała ze wszystkich sił młodych artystów. Występy bacznie obserwowała też Pani Dyrektor Beata Włodyka. Finalistą naszego konkursu został Tymoteusz Lisak, który wraz ze swoim tatą wykonał swojego autorstwa piosenkę w stylu rap. Pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni i wyróżnieni za swoje występy. Kończąc konkurs Pani Dyrektor podziękowała wszystkim uczestnikom i zaprosiła do kolejnej edycji tego konkursu.

Przygotowała: T Ziarnik
02.06.2017