„Pasowanie na przedszkolaka”

„Pasowanie na przedszkolaka” to wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dnia 7 listopada 2017 roku swoje umiejętności po raz pierwszy przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowali najmłodsi milusińscy - z uśmiechem na twarzach recytowali wierszyki, tańczyli i śpiewali piosenki otrzymując od rodziców gromkie brawa. Niejednej Mamie oraz Tacie łezka zakręciła się w oku – z dumy, radości i lekkiego niedowierzania, że oto ukochane maleństwo staje się prawdziwym przedszkolakiem. Po części artystycznej oraz ślubowaniu Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania „Zaczarowanym Misiem” i od tego momentu w życiu wszystkich dzieci rozpoczęła się nowa, wspaniała przygoda!
Przygotowała: Mariola Skwierz
16.01.2018