XXV Wojewódzki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych 2018

21 stycznia odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów w XXV Wojewódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych, które miało miejsce podczas gali w Instytucie Teologiczno – Pastoralnym w Rzeszowie. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 21 w Rzeszowie a patronami: Biskup Rzeszowski Jan Wątroba, Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl. Wystawę z szopkami można było oglądać w kilku miejscach miasta : na Rynku rzeszowskim podczas Orszaku Trzech Króli, następnie w Podziemnej Trasie Turystycznej i Instytucie Teologiczno- Pastoralnym.
Jak co roku uczniowie naszej szkoły wykonali szopki na konkurs i zdobyli główne nagrody. Były to uczennice : Julia Magryś kl.IV b - szkoła podstawowa i Karolina Mikuszewska kl.II c – gimnazjum. Wyróżnienie w konkursie szopek otrzymała Maria Koziarz kl.III a – gimnazjum.
Laureaci konkursu w nagrodę pojadą na wycieczkę do Krakowa.

Gratulujemy!
Dorota Magryś

Więcej informacji na stronie organizatora konkursu szopek: http://www.sp21.r...zopki2018/index.html
24.01.2018