Informacja nt. rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

Drodzy Uczniowie!

Minął czas wakacji, czas wrażeń i wypoczynku. Wierzę, że wszyscy wspaniale odpoczęli oraz nabrali sił i zapału do pracy, która nas czeka w nowym roku. Mam nadzieję, że macie mnóstwo pięknych wspomnień. Teraz przed Wami kolejny rok szkolny. Czas nowych wyzwań.
Życzę Wam wspaniałych, radosnych i pracowitych chwil w szkole, wielu szkolnych przyjaźni i codziennych sukcesów.
Rodzicom naszych uczniów życzę wielu powodów do dumy z dzieci i zadowolenia z naszej szkoły. Proszę o życzliwość, o wsparcie i zaangażowanie w rozwój naszej szkoły.
Nauczycielom i Pracownikom życzę radości i satysfakcji z realizacji wszystkich planów.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 - 1 września 2021 roku:
8:00 – Msza św. w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Królowej Świata w Wiśniowej. Po mszy św. dojazd autokarami lub pod opieką rodziców do budynku szkoły.
9:00 – spotkanie uczniów klas I-VIII z dyrekcją i nauczycielami Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wiśniowej przed budynkiem Szkoły Podstawowej.
Po zakończeniu, spotkanie uczniów poszczególnych klas z wychowawcami w salach lekcyjnych.
(W razie deszczu spotkanie uczniów klas I – III będzie w sali gimnastycznej w budynku Przedszkola natomiast uczniów klas IV – VIII w sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej.)
Planowane zakończenie około godziny 10.00

Wychowawstwa i sale 2021/22 (dokument- pdf)
Podział budynku nr 76a na strefy 2021-22 (dokument- pdf)

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego