Komunikat w sprawie rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Uczniowie rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 01.09.2020 roku o godzinie 9.00.
Ze względu na obostrzenia sanitarne w tym roku szkolnym wyjątkowo nie będzie ogólnego spotkania wszystkich uczniów. Spotkania organizacyjne z wychowawcami odbędą się w klasach. Powitanie oraz wszystkie niezbędne informacje dyrektora szkoły zostaną przekazane przez radiowęzeł szkolny.
Przed budynkiem szkoły wychowawcy klas ustawiają swoją grupę uczniów i przechodzą do przypisanej danej klasie sali. Do budynku szkoły wchodzą tylko uczniowie wraz z nauczycielami i wychowawcami.
Rodzice uczniów wszystkie niezbędne informacje, regulaminy i procedury otrzymają przez dziennik elektroniczny w wiadomości LIBRUS. Ogłoszenia dotyczące funkcjonowania szkoły będą też zamieszczone na stronie internetowej szkoły.
Uczniowie wchodzą do szkoły zasłaniając usta i nos (maseczka, przyłbica) oraz dezynfekują/myją ręce. Następnie, wraz z wychowawcą udają się do wyznaczonych stref.
Plik Pdf do pobrania - Zapoznaj się obowiązkowo z dokumentem -
Regulamin i procedury postępowania podczas epidemii

Poniżej zamieszczamy plan klas i wyznaczonych stref w budynku Szkoły Podstawowej (budynek nr 76 a)

Plik Pdf do pobrania - Zapoznaj się obowiązkowo z dokumentem -
Podział budynku szkoły podstawowej nr 76a na strefy

Wejście nr I (strona zachodnia):

klasa III a, sala I.7
klasa III b, sala I.9
Klasa IV a, sala I.8
klasa VIII a sala II.6
klasa V a sala II.7
klasa VI a sala II.8
klasa VII b sala II.9

Wejście III (strona wschodnia):

klasa II a sala I.18
klasa II b sala I.20
klasa VI b sala I.19
Klasa VII a sala II.16
Klasa V b sala II.17
Klasa VIII b sala II.18
Klasa IV b sala II.19
Uczniowie klas pierwszych spotykają się z wychowawcami przed budynkiem Przedszkola (budynek 76, o strony dużego parkingu)

Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa.

1. Masz gorączkę, kaszel lub inne objawy choroby, zostań w domu.
2. Często myj ręce.
3. Nie dotykaj oczu, ust, nosa.
4. Zrezygnuj z podawania ręki na powitanie,
5. Uważnie słuchaj poleceń nauczyciela.
6. Używaj tylko własnych przyborów szkolnych.
7. Spożywaj tylko własne jedzenie i picie.
8. Unikaj kontaktu z większą grupą uczniów np. podczas przerw.
9. Jeżeli czujesz się źle lub obserwujesz u siebie objawy chorobowe, natychmiast poinformuj o tym nauczyciela.
10. Przestrzegaj zasad bezpieczeństwa przed i po lekcjach.

Czekamy na Was!
Dyrektor ZSP w Wiśniowej