Informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego

Z okazji zbliżającego się rozpoczęcia nowego Roku Szkolnego 2022/2023 wszystkim naszym Uczniom, a szczególnie tym, którzy dopiero rozpoczną swoją przygodę ze szkołą, życzę aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was tym miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić.

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.
Nauczycielom i Pracownikom życzę radości, satysfakcji z wykonywanej pracy i zadowolenia z jej efektów.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023
- 8:00 – Msza św. w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Królowej Świata w Wiśniowej. Po Mszy św. przejazd autobusami szkolnymi lub pod opieką rodziców do budynku szkoły.
- 9:00 – Spotkanie uczniów klas I-VIII z dyrekcją i nauczycielami Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wiśniowej w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej.
- Po zakończeniu, spotkanie uczniów poszczególnych klas z wychowawcami w salach
lekcyjnych.

Planowane zakończenie około godziny 10.00.

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Wiśniowej