Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Za progiem”

Konkurs fotograficzny „Za progiem” miał na celu kształtowanie i rozwijanie wśród dzieci zainteresowań fotografią, uwrażliwienie na piękno otaczającego świata i zachęcenie do utrwalania tego piękna oraz własnej „interpretacji” otaczającej rzeczywistości, propagowanie walorów przyrodniczych regionu, w którym żyjemy oraz poszukiwanie nowych form i środków wyrazu artystycznego.
Fotografie miały być wykonane na terenie gminy Wiśniowa i przedstawiać miejsca lub elementy ciekawe, piękne, związane z przyrodą, historią, kulturą, ludźmi itp.
W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-VII. Wszystkie wykonane fotografie były wspaniałe, dlatego WSZYSTKIM UCZESTNIKOM serdecznie gratulujemy!!!
Jury konkursowe nagrodziło następujące prace:
W kategorii wiekowej klasy I-III:
I miejsce – „ Biedronka pod stokrotkowym parasolem”- fotografia wykonana przez Emilię Rozenbajgier
II miejsce –„Aleja grabowa w Wiśniowej” – fotografia wykonana przez Polę Stanisławczyk
III miejsce – „Piękno natury” – fotografia wykonana przez Gabriela Barana
W kategorii wiekowej klasy IV-VIII