ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Życzenia na rozpoczęcie nowego roku szkolnego
Drodzy Uczniowie!
Życzymy Wam, aby nauka w nowym roku szkolnym 2023/2024 była udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą wszechstronne poznawanie świata i rozwijanie własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, nawiązywaniem nowych przyjaźni, wspólnym odkrywaniem piękna przyrody. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej Waszej drogi edukacyjnej, na którą dzisiaj wkraczacie.
Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazujemy również wszystkim rodzicom. Niech nowy rok szkolny przyniesie wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci.
Nauczycielom i Pracownikom życzymy radości, satysfakcji z wykonywanej pracy i zadowolenia z jej efektów.
Dyrekcja ZSP w Wiśniowej

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

- 8:00 – Msza św. w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Królowej Świata w Wiśniowej. Po Mszy św. przejazd autobusami szkolnymi lub pod opieką rodziców do budynku szkoły.
- 9:00 – Spotkanie uczniów klas I-VIII z dyrekcją i nauczycielami Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wiśniowej w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej.
- Po zakończeniu, spotkanie uczniów poszczególnych klas z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Planowane zakończenie około godziny 10.00.

Dowozy uczniów 4 września 2023 r.
W dniu rozpoczęcia roku szkolnego dowozy uczniów do Kościoła odbędą się zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy:

Trasa Tułkowice - Kożuchów – Wiśniowa
7.00 Tułkowice góra - Wiśniowa

Trasa Markuszowa - Kozłówek - Jazowa
7.30 Markuszowa - 7.36 Kozłówek - 7.39 Jazowa

Trasa Cieszyna
7.30 Cieszyna (przystanek autobusowy na Strzyżów)

Trasa Pstrągówka
7.25 Pstrągówka (pętla)

Trasa Szufnarowa
7.40 Szufnarowa - 7.43 Wiśniowa Olszyny

Trasa Niewodna - Różanka - Szufnarowa – Wiśniowa
7.15 Niewodna (kościół) - 7.18 Niewodna (pętla) - Różanka - 7.34 Szufnarowa (Liwek) - 7.37 Szufnarowa (Góra) - 7.40 Szufnarowa (Szkoła)

Odjazdy na wszystkich trasach po zakończeniu spotkania około godziny 10.00.